Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı

PKK-YPG terör örgütünün Şanlıurfa’nın Birecik ilçesindeki hudut karakoluna düzenlediği saldırı sonrası Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör hedeflerini vurduğu anların görüntüleri ortaya çıktı. Cep telefonlarıyla çekilen görüntülerde hedeflerin bir bir imha edildiği görüldü.

This browser does not support the video element.

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinin Suriye sınırında yer alan Çiçekalan Hudut Karakoluna dün sabah saatlerinde düzenlenen ve 2 askerin şehit olduğu hain saldırı sonrası Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) terör hedeflerini imha ettiği görüntüler ortaya çıktı. Cep telefonlarıyla çekilen görüntülerde hedeflerin bir bir imha edildiği görüldü.

Birecik ilçesinde Çiçekalan Hudut Karakoluna PKK/YPG terör örgütü tarafından düzenlenen roketli saldırında Topçu Uzman Çavuş Uğurcan Cirnooğlu (29) ve Piyade Sözleşmeli Er Enes Gazi Özdemir (22) şehit düşerken 3 asker ise yaralanmıştı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin hain saldırıya ateş destek vasıtalarıyla anında karşılık vermesi sonucu 13 terörist etkisiz hale getirilmişti.

İHA

Boşandığı eski eşini çocuğunun gözü önünde vurdu! Cesedi bulunan 20 günlük bebeğin annesi tutuklandı Deniz Baykal’ın tasfiyesine giden ve Kılıçdaroğlu’nun önünü açan süreçte neler yaşandı? ‘4-5 başlıkta çeşitli versiyonlarla Türkiye'nin önüne getirilen bir savaş var!’ Nevşehir'de sıra dışı olay: İçerisinde hasta ve sağlık personeli olan ambulansı kaçırdı Ordu'da skandal olay! Yeni doğan bebeği poşete koyup gömdüler