Türk Konseyi, Afganistan toplantısı öncesi akşam yemeği yedi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yarın düzenlenecek Türk Konseyi Afganistan konulu Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere İstanbul’da bulunan Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov, Kazakistan Dışişleri Bakanı Muhtar Tileuberdi, Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Türk Konseyi, Afganistan görüşmesi öncesi birlikte akşam yemeği yedi.

TÜRK DIŞİŞLERİ BAKANLARI BİR ARAYA GELDİ

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yarın düzenlenecek Türk Konseyi Afganistan konulu Dışişleri Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere İstanbul’da bulunan Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov, Kazakistan Dışişleri Bakanı Muhtar Tileuberdi, Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev ile akşam yemeğinde biraraya geldi.

AZİZ SANCAR BİR SUNUM YAPTI

Yemeğe onur konuğu olarak katılan Nobel Ödüllü Bilim İnsanı Aziz Sancar, bir sunum yaptı.

iPhone’unuzun gizli kodlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? İşte iPhone gizli kodları Vitor Pereira: Fenerbahçe, Avrupa Ligi’ni kazanacak seviyede değil CANLI YAYIN DUYURUSU Cinnet gibi gasp! Kurtarmaya gelen bekçileri de bıçakladı! Marmara Denizi'nden çıkardıkları şey şaşkınlığa uğrattı! Askerlik sonuçları açıklandı mı? Askerlik yerleri açıklandı mı 2021 Kasım...
Sonraki Haber