Türk Hava Yolları'ndan uçuş iptali!

Türk Hava Yolları (THY) Filipinler'de yaşanan yanardağ patlaması nedeniyle bugün ve yarın başkent Manila'ya yapılacak olan uçuşları karşılıklı olarak iptal etti.

Filipinler'de başkent Manila'nın yakınlarında bulunan Taal Yanardağı'nın patlaması sonrasında Manila Havalimanı'ndan yapılan uçuşları da vurdu.

Türk Hava Yolları, bugün yapacağı TK85 Manila İstanbul seferi ile yarın yapacağı TK84 İstanbul-Manila ve TK85 Manila-İstanbul seferlerini iptal etti.

Yanardağın patlaması nedeniyle bölgede etkili olan duman ve kül yağışı nedeniyle Manila Havalimanı'na yapılan birçok uçuş havayolu şirketleri tarafından iptal edildi.

Taal Yanardağı'nın harekete geçmesiyle Flipinler'de alarm verilirken, özellikle çevredeki yerleşim alanlarında yaşayanların tahliye edildiği öğrenildi.

Ünlü modelin son hali şaşırttı! Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!