Türk Hava Yolları'ndan İdlib gazisine doğum günü sürprizi

Türk Hava Yolları (THY), Suriye'nin İdlib kentinde, Esed rejimi unsurları tarafından gerçekleştirilen hava saldırısında bacağı ile kolundan yaralanıp gazi olan Uzman Çavuş Yusuf Taha Hanözü'ye uçakta doğum günü sürprizi yaptı.

THY, Suriye'nin İdlib kentinde, rejim unsurlarınca gerçekleştirilen hava saldırısında bacağı ile kolundan yaralanıp, gazi olan Uzman Çavuş Yusuf Taha Hanözü'ne bir sürpriz yaparak uçakta doğum gününü kutladı.

"NE GÜZEL DÜŞÜNCE"

Görüntüleri Twitter hesabından paylaşan AK Parti eski Milletvekili Metin Külünk"Teşekkürler THY İdlib Gazimiz Yusuf Taha Hanözü'ne uçakta doğum günü süprizi yaptılar Ne güzel düşünce İnsanın yüreğine dokunmak emeğine teşekkür etmek ne güzel milletimize ait hasletler Tüketmeyelim çoğaltalım zor değil Kaptan Pilot ve uçuş ve yer ekibini tebrik ederiz" ifadelerini kullandı.

''SENDE KENDİMİ HATIRLADIM''

Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar ise söz konusu görüntüleri, ''Vay gazim be! Sen de kendimi hatırladım. Yaralandığımda ben de sevdiklerime THY ile kavuşmuştum. Ne kadar güzel düşünmüş, ne kadar güzel bir doğum günü yapmışlar. Sağ olsunlar. Bir de İdlib gazimiz Yusuf Taha Hanözü’nün masumluğuna mahçupluğuna bakar mısınız? O Mehmetçiktir.'' ifadeleriyle paylaştı.

İki yüzle doğan yavru kedi Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!