Türk Hava Yolları yönetiminde bayrak değişimi

Türk Hava Yolları’nın Olağan Genel Kurulu bugün koronavirüs önlemleri çerçevesinde “online” olarak toplandı. THY yönetimi dışındaki ilgililer ve hissedarlar genel kurul elektronik ortamda katıldı.

Türk Hava Yolları’nın Olağan Genel Kurulu bugün ilk kez “online” olarak toplandı. Genel Kurulda, THY Yönetim Kurulu Üyeleri, İcra Komitesi ve bazı Genel Müdür Yardımcıları hazır bulundu. Hissedarlar ise genel kurula elektronik ortamda katıldı.

Genel Kurulda önemli bir karar da alındı. Havacılık medyasının önde gelen isimlerinden Güntay Şimşek'in sahibi olduğu Haber Aero’nun ulaştığı bilgiye göre, Yönetim Kurulu Üyesi Ogün Şanlıer’in yerine Melih Ecertaş görevlendirildi.

- Melih Ecertaş kimdir?

1987 yılında Bursa’nın İnegöl doğumlu olan Melih Ecertaş, Eurasia Yönetim Kurulu Üyes. AK Parti Gençlik Kolları eski Başkanı olan Ecertaş, 2004 yılında Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 2009 yılında Beykent Üniversitesi İşletme ve Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun oldu. 2008 yılında Fulbright bursunu kazanarak, Amerika Birleşik Devletleri’nde Yüksek Lisans yaptı.

2011-2019 yılları arasında Çilek Mobilya’da Kurumsal Gelişim Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini üstlendi. 2015-2017 yılları arasında insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında faaliyet gösteren Mental HR’da Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

2018 yılında Uluslararası Yatırım Danışmanlığı Şirketi Eurasia Invest’in kurucuları arasında yer aldı ve halen yönetim kurulu üyesi olarak görevini sürdürmekte.

İleri derecede İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Arapça bilen Melih Ecertaş, evli ve iki çocuk babasıdır.

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! Ünlü isme ahlaksız teklif! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Polis ilk kez müdahalede bulundu ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?