Türk Hava Yolları duyurdu! İngiltere'den ek seferler yapılacak

Türk Hava Yolları (THY) koronavirüs önlemleri kapsamında uçuş yasağı getirilen İngiltere'ye seferlerin durdurulduğunu açıklamıştı. İngiltere'de kalan Türk yolcular için ise iki ek sefer yapılacak.

Koronavirüs için alınan önlemler kapsamında İngiltere de uçuş yasağı bulunan ülkeler arasına girdi.

İngiltere'den yapılacak olan uçuşların iptal edilmesinin ardından Türk Hava Yolları'ndan konuya ilişkin dü gece bir açıklama geldi. Açıklamada, "Koronavirüs tedbirleri kapsamında bildiğiniz üzere İngiltere de uçuş kısıtı bulunan ülkeler arasına eklendi. İngiltere'den yarın sabah 08.00 itibarıyla sefer düzenlenmeyecek. Orada bulunan yolcularımızın mağduriyetini gidermek amacıyla sabah iki ek sefer icra edeceğiz" denildi.

 Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün ise bilet değişikliklerine ilişkin resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Üstün, "Türk Hava Yolları, 1933 yılından bu yana bu toprakların dert ortağıdır. Bayrak taşıyıcı olarak bu zorlu günlerde de vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz. Bilet değişiklik işlemlerinde yaşadığınız gecikmeler için özür diler, her süreci çözüme kavuşturacağımızı temin ederiz" ifadelerini kullandı.

Katil arı paniği! Şimdi de o ilimizde! Dünyaca ünlü fenomen ifşa oldu Seyir halindeki otomobilde cinayet! 65 yaş üstü yasaklar kademeli kalkıyor Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Son deprem listesi Ebru Polat video izle! 'Kocalarınızı elinizden alırlar' Malatya'da 5 büyüklüğünde deprem! Sokağa çıkma kısıtlamasını iptal etti Günlük ölüm sayısı 20'nin altında