Tülin Şahin ile kızının babası arasındaki kavga boyut değiştirdi!

Tülin Şahin’in kendisini ‘sorumsuz baba’ gibi göstermesine tepki gösteren kızının babası ve eski sevgilisi Portekizli Pedro de Noronha, sosyal medyada kızının adına ‘Siena için adalet’ isimli sayfa açmıştı. Pedro, bu sayfayı tüm Türkiye’nin görmesi için yüklü para ödeyip Instagram’la sponsorlu reklam anlaşması yaptı.

Ünlü model Tülin Şahin'le kızı Siena'nın babası Portekizli Pedro de Noronha arasındaki kavga boyut değiştirdi. Şahin, "Bana ve kızıma şiddet uyguladı", "Kızımı kaçırmak istiyor" diyerek Noronha'dan şikayetçi olmuştu.


Yaşananların ardından Portekizli iş insanı, Şahin'in kendisini sorumsuz bir baba ve kötü biri gibi göstermesine tepki olarak Instagram üzerinden 'Siena için adalet' isimli bir sayfa açtı.

'YASALARA KARŞI ÇIKIYOR'

Sabah Gazetesi'nden Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre; Pedro, bu sayfa üzerinden kızına ithafen "Baban seni görmeye geldi ama annen yine yasa dışı oyunlar oynuyor ve bu muhteşem ülkenin yasalarına karşı çıkıyor" gibi yazılar kaleme almaya başladı. Pedro, bu yazıları tüm Türkiye'nin görmesi için de Instagram ile sponsorlu reklam anlaşması yaptı. Pedro'nun olayları, kendi açısından anlattığı yazılar şimdi herkesin sosyal medya hesabına düşüyor.

iPhone’unuzun gizli kodlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? İşte iPhone gizli kodları Emeklilikte yaş ve prim şartı değişti Amasya'da cennet hurması hasadı başladı: 600 tondan fazla rekolte bekleniyor 21 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar? Galatasaray, Lokomotiv Moskova deplasmanında Piercing günah mı? Piercing gusül abdestine engel mi Diyanet?
Sonraki Haber