Twitter'dan duyurdu...

Trump'tan yeni yaptırım

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Hazine'ye İran yaptırımlarını artırma talimatı verdiğini duyurdu.

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Arabistan'ın milli petrol şirketi Saudi Aramco'ya ait tesislere düzenlenen saldırının arkasında İran'ın olduğuna inandığını ancak kesin sonuca varmak için araştırmaların sürdüğünü açıklamıştı.

Trump bu açıklamasının ardından da bugün Twitter'dan, İran'a yaptırımların artırılması talimatı verdiğini duyurdu.

 

TRUMP'TAN 'MUHTEMEL BİR SALDIRIYA HAZIRIZ' MESAJI

Trump geçtiğimiz günlerde İran ile tüm diplomasi yollarının tükenip tükenmediğine ilişkin soruya, "Hayır, diplomasi asla tükenmez. Ne olacağını asla bilemezsiniz. Bir anlaşma yapmak istediklerini biliyorum. Bir noktada bu işe yarayacaktır." şeklinde cevap vermişti.

Boeing 737 ile aşk yaşayan kadın evlenmek istiyor! Beyni farklı çalışanların geçebileceği renk testi! 720 cinsel organı var, beyni yok! Ağaçlar arasından çıkıp genç kıza dehşeti yaşattı! Eski karısını ve doktor arkadaşını öldürdü! 'Kötü ebeveyn' olarak nam salan ünlüler! Bu balığı gördüğünüz yerde öldürüp dondurun! Emine Bulut ölüme böyle gitti! İmamoğlu'ndan yakın arkadaşına 50 milyonluk ihale!