Trump'tan Ramazan Bayramı öncesi itiraf!

ABD Başkanı Donald Trump, yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında, tüm Müslümanların bayramını tebrik ederek, İslam'ın kardeşlik mesajlarının bugün her zamankinden daha fazla farkında olduklarını söylerek itirafta bulundu.

Trump, mesajında, "Ramazan Bayramı dolayısıyla ben ve eşim Melania, ABD ve tüm dünyadaki Müslümanlara en samimi selamlarımızı gönderiyoruz." ifadelerini kullandı.

Trump ayrıca, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı dünya genelinde mücadele sürerken insanların, inançlarına, ailelerine ve arkadaşlarına güvenerek ayakta kaldığını vurguladı. İslam'ın getirdiği kardeşlik mesajlarının bugün daha fazla farkında olduklarını kaydeden Trump, mesajını, "Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimizle tebrik ediyoruz." şeklinde tamamladı.

Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim İki yüzle doğan yavru kedi ABD'de ordu tetikte Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? İkinci dalga için tarih verildi Seferler başlıyor Açık öğretim sınavları ertelendi