Trabzonspor N'Diaye transferini bitirdi!

Stoke City’nin kiralamayı kabul ettiği N'Diaye, İstanbul’a geldi. 1,5 yıllık anlaşma için görüşmeler sürerken, satın alma opsiyonu da Trabzonspor’da olacak.

Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği Badou N'Diaye için takımı Stoke City, oyuncunun da gitmek için ısrarlı davranmasıyla kiralama ücretinden de vazgeçti ve bordo-mavililerin önünde engel kalmadı. Ancak İngiliz kulübü 2 şart sundu: "Oynatma garantisi ve haftalık 35 bin sterlinlik ücretin ödenmesi."

Oynatma garantisi vermeyen bordo-mavili kulüp yıllık ücretinin geri kalan kısmını ödemeyi kabul etti. Ayrıca N'Diaye'nin içerideki bir miktar alacağını da Trabzonspor karşılayacak. İstanbul'a gelen N'Diaye ise, "Yeni bir savaş istiyorum ve bunu tanıdığım bir yerde tanıdığım insanların olduğu ortamda yapmak istiyorum" dedi. Trabzon, N'Diaye ile 1.5 yıllık sözleşme imzalamak istiyor.

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim Ünlü modelin son hali şaşırttı! 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Irak deneyimli tümen tetikte! İstanbul'un tehlikeli üçgeni Nazım Hikmet'in oğlu kimdir, öldü mü? Akdeniz'de 5.1 büyüklüğünde deprem Ekrem İmamoğlu'na sert eleştiriler