Toyota'dan yerli otomobil için tebrik mesajı!

Dün tanıtım lansmanı yapılan yerli otomobile Japon otomotiv üreticisi Toyota'dan tebrik mesajı geldi.

Türkiye, dün gerçekleştirilen tanıtım lansmanıyla yerli otomobilini tüm dünyaya duyurdu. 

TOGG'un Türkiye'nin Otomobili'nin tanıtıldığı "Yeniliğe Yolculuk Buluşması" ve Bilişim Vadisi Resmi Açılış Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kabine üyeleri, sivil toplum kuruluşlarıyla sektör temsilcilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katılımıyla Gebze'de gerçekleşti.

TOYOTA, TÜRKİYE'Yİ KUTLADI

Japon otomotiv markası Toyota, Türkçe içeriklerini paylaştığı Twitter sayfasından "Türkiye’nin otomobili aramıza hoş geldin" diyerek Türk bayraklı bir fotoğraf paylaştı.

JAPONLAR KUTLADI ALMANLAR KISKANDI

Japon firmanın tebrik mesajının yankıları sürerken Alman otomotiv firması Volkswagen'in ise elektrikli araç üretimini erkene çekmesi dikkat çeken bir detay oldu. Türkiye'nin yerli otomobilini dünyaya duyurduğu gün, Alman firma elektrikli araç üretimi planını 2 yıl erkene çekti.

ABD’li bilgisayar korsanları kürtaj karşıtı eyaletlere savaş açtı Çağlayan Adliyesi'nde 5. kattaki korkuluklara çıkan bir kişi intihar girişiminde bulunuyor! Bahçeli'den Türk Ocakları teşkilatına tepki: Bu gaflete nasıl kapıldınız! Elektrik direğinde mahsur kalan kedi, ekiplerden korkup kendisi indi TEM'in İstanbul yönü ulaşıma kapatıldı; Bolu Dağı'nda toprak kayması Yarı çıplak halde içerisinde kadın ve çocuğun bulunduğu aracı durdurarak camını yumruklayıp tükürdü
Sonraki Haber