Tom Cruise, 'Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri sırasında kameramanı kurtardı!

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, izleyicileri ekranlara kilitleyen 'Görevimiz Tehlike 7'nin çekimleri esnasında vagonda dengesini kaybeden ve düşmek üzere olan kameramanı kurtardı.

Tom Cruise, başrolde yer aldığı, 'Görevimiz Tehlike 7' nin çekimleri sırasında hareket halinde olan bir trenin üzerinde düşmek üzere olan bir kameramanı kurtardı.

DENGESİNİ KAYBETTİ, SON ANDA KURTARDI

Trene bir emniyet kemeri ile bağlı olan kameraman küçük bir çıkıntının üzerinde büyük bir kamera ile trenin üzerinde koşan Tom Cruise ile partneri Hayley Atwell’ı çekmeye çalışırken bir anda dengesini kaybetti.

Cruise, çekimler sırasında emniyet kemeri ile bağlı olsa da kameramanın tehlikede olduğunu fark ederek harekete geçti. Atwell’ın o anlarda panikten dudağını ısırdığı görülürken, çekim ekibi de yardım etmeye çalıştı. Ancak Cruise, kameramana daha yakındı.

Dünyanın en derine batan gemisi! 6895 metre derinlikte Aykut Erdoğdu kimdir? Kaç yaşında? Fatih Terim aynı gün iki hakaret davasından 30 Bin TL kazandı Kuzey Marmara Otoyolu'nda feci kaza! İBB'ye ait tır 2 araca çarptı: Yaralılar var Aykut Erdoğdu'nun eşi Tuba Torun kimdir? Tuba Torun nereli ve kaç yaşında? İçişleri Bakanlığı duyurdu: 3 terörist teslim oldu
Sonraki Haber