TOKİ'de yüzde 20 indirim müjdesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'den ev sahibi olanlara borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapılacak kampanyanın 21 Ekim'de başlayacağını duyurdu. Kampanyanın 19 Kasım'a kadar devam edeceğini söyleyen Kurum, "İndirim kampanyasının ayrıntıları yarın TOKİ Başkanlığımızca açıklanacak" dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'den ev sahibi olanlara müjdeli bir haber verdi. Ev sahiplerine tüm borçlarını kapatları halinde yüzde 20 indirim yapılacağını söyleyen Bakan Kurum, kampanyanın 21 Ekim'de başlayacağını duyurdu.

21 EKİM'DE BAŞLIYOR

Bakan Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"TOKİ'den ev sahibi olan ve ödemeleri devam eden vatandaşlarımıza borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapıyoruz. 21 Ekim'de başlayacak kampanyamız 19 Kasım'a kadar devam edecek. İndirim kampanyasının ayrıntıları yarın TOKİ Başkanlığımızca açıklanacak"

Dünyanın en derine batan gemisi! 6895 metre derinlikte Seçim kulisi! İYİ Parti Kılıçdaroğlu'na çekimser: Adaylığın önündeki engel ne? Sırıkla atlamada Buse Arıkazan'dan Türkiye rekoru Aksaray'da feci kazada can pazarı! Anne öldü, yaralılar var Cerrah adayı, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı küfür ve hakaretlerle hedef aldı! 66 yaşındaki işçi kanalizasyonda feci şekilde can verdi
Sonraki Haber