Tekirdağ'da 5 bin kişi aynı iftar sofrasında buluştu

Tekirdağ'da Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Gönül Sofraları iftar etkinliği binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti. Masalar Süleymanpaşalılar ile dolup taştı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı iftar drone ile havadan görüntülendi. Düzenlenen iftar programına TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül katıldı.

Süleymanpaşa Belediyesinin her Ramazan ayında düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği Gönül Sofraları iftar programı ilçenin en kalabalık mahallelerinden biri olan 100’ncü Yıl Mahallesi’nde gerçekleşti.

Tüm öğrencilere 1611 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes yararlanıyor A101 18 Ağustos 2022 aktüel ürünler Doğum sonrası 38 kilo veren Yağmur Sarıoğlu iğne ipliğe döndü! Zayıflama sırrı ortaya çıktı A101 11 Ağustos 2022 aktüel ürünler Perşembe katalog fiyat listesi Tüm öğrencilere 1650 lira yardım parası veriliyor! İlkokuldan üniversiteye kadar herkes faydalanıyor Emine Ün'e yönelik ihanet iddiaları akıllara ablalarının eşleriyle evlenen ünlüleri getirdi