Taşıt kredi kampanyasına 2 devden destek!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın düzenlediği ve araç sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullarla finansman sağlanmasının hedeflendiği kampanyaya ticari araç kategorisinde Otokar ve BMC de katıldı.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından 26 Eylül tarihinde duyurulan otomotiv sektörüne yönelik yerli üretime özel işbirlikleri, bugün yeni firmaların katılımlarıyla genişlemeye devam ediyor.

3 Bankadan yapılan ortak açıklamaya göre, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, binek araçlar için 50-120 bin TL arasında 18-36 ay için, ticari araçlarda 72-120 bin TL arasında 30-60 ay için %0,49-0,69 faiz uygulayacak. Kredi koşulları anlaşmalı marka bazında değişiklikler gösterebilecek.

İki firmanın daha katılımıyla anlaşmalı firmalar binek araçlar için Fiat, Honda, Hyundai ve Renault Mais, ticari araçlar için Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar ve BMC olarak belirlendi.

Şarjınızın hızlı bitmesini engellemenin 5 basit yolu! Mardin'de terör operasyonu: 12 gözaltı Eski TYF Başkanı Bozdoğan toprağa verildi Kartal'da vahşet! 70 yaşındaki bir kayınbaba gelinini başından vurarak öldürdü Sadakatsiz Bu Hafta Neden Yok? 26 Ocak Sadakatsiz Final Mi Yaptı, Bitti Mi? İşte Yeni Yayın Tarihi Hazal Kaya'dan çok konuşulacak Aşk-ı Memnu itirafı
Sonraki Haber