Taksiciden müşteriye: Seni gebertirim kadın

İstanbul Esenyurt'ta meydana gelen olayda taksiye binen bir kadın müşteri, Küçükçekmece’ye gitmek istedi. Bunun üzerine taksi şoförü yoğun trafikten dolayı müşteriyi metrobüse bırakmayı teklif etti. Buna sinirlenen müşteri takside sigara içmeye kalkınca ortalık karıştı. Taksicinin, kadın müşteriyi ölümle tehdit ettiği anlar kadının cep telefonu kamerasına yansıdı. Olayın ardından iki tarafın da birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

This browser does not support the video element.

Edinilen bilgiye göre olay, geçtiğimiz çarşamba günü Esenyurt’ta meydana geldi. Bir mobil uygulama üzerinden taksi çağıran kadın müşteri, gelen taksiye binip Küçükçekmece’ye gitmek istedi. Taksi sürücüsü Mehmet isimli şahıs ise akşam dönüş trafiğine yakalanacağını söyleyerek, müşteriyi metrobüse bırakmaya ikna etmeye çalıştı. Bu sırada taksi içerisinde sigara içmek isteyen müşteri ile taksici arasında tartışma çıktı.

“SENİ GEBERTİRİM KADIN”

Hem gideceği adrese gidemeyip hem de sigara içilmesine izin verilmeyen müşteri bu anları telefonu ile kayıt altına almaya başladı. Bu durumu gören taksi sürücüsü, genç kadını tehdit edip, “Gebertirim seni, telefonunu kırarım, Allah belanı versin,” diye hakaretlerde bulundu. Bu durum sonrası "Sigara içmeme izin vermiyorsan beni gideceğim yere götürmek zorundasın" diyen genç kadının bu istediği de taksici tarafından reddedildi.

Haramidere metrobüs durağına götürülen genç kadın burada bırakıldı. 15 TL tutan taksi ücretini de talep eden taksici, ücretini alamayınca hakaretlerine devam etti. Bu sırada polisi arayan taksici kadından şikayetçi oldu. Taksiden inen genç kadın ise başka taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİLER

Yaşanan olay sonrası taksi sürücüsünün izinsiz görüntüsünün çekilmesi ve parasını alamamaktan dolayı şikayetçi olacağı öğrenilirken, kadın müşterinin de karakola gidip şikayetçi olduğu öğrenildi. Yaşanan olaylar ise kadının cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

"Beni Amerika takip ediyor, beynimdeki çipi çıkart" dedi, doktora saldırdı! Eyüp Sultan Türbesi'ne çekiçle saldırının görüntüleri ortaya çıktı Böyle düğün görülmedi: Damada jartiyer giydirip tasma taktılar Sulama kanalında yüzen çocuklara havuz sürprizi! Toprak altında kalan anne köpek ve 5 yavrusu böyle kurtarıldı Yol verme kavgasında sürücünün burnunu kırdı