Taksici terörü saniye saniye kamerada! Yolcuyu böyle tekmelediler!

İstanbul Esenyurt’ta yolcu ile taksiciler arasında bilinemeyen bir nedenden ötürü kavga çıktı. Taksicilerin, yerde tekmelediği yolcu “Dur” diyerek kaçmaya çalışırken yaşanan o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

This browser does not support the video element.

Olay, sabahın erken saatlerinde Örnek Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü taksici ile Afrikalı yolcu arasında tartışma çıktı.

YOLCUYU DAKİKALARCA TEKMELEDİLER

Sözlü tartışma taksicinin arkadaşlarının da gelmesi ile kavgaya dönüştü. Taksiciler yabancı uyruklu yolcuyu yerde dakikalarca tekmeledi. Çevredeki vatandaşların izlemekle yetindiği olayda dayak yiyen yolcu ise, taksicilere “Yapma” diyerek kaçmaya çalıştı. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Üstün Dökmen kendisi gibi CHP zihniyetini taşıyan Yılmaz Özdil ile arkadaş çıktı Üstün Dökmen'in başörtülü psikologlar için söylediği sözler tepki çekti! 'Şiddet görmediğini' söyleyen Beren'in 'Yardım' işareti dikkat çekti! Büyükelçilik harekete geçti Telefonu çalıp kaçan hırsızın feci sonu: Önce boynunu kırdı, sonra darp edilip bıçaklandı Kadıköy'de kan donduran cinayet: Mihriban Arduç silahlı saldırıda öldürüldü Dünyaca ünlü Arctic Monkeys grubunun Beyoğlu'nda olaylı gecesi: Bakkal küfür ederek kovdu!