Taksici müşterisine böyle saldırdı

Ataşehir'de alkollü müşterisi tarafından küfür ve hakarete maruz kalan taksici sinirlerine hakim olamadı. Müşterisini iki yumrukla yere seren taksici, parasını aldıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

This browser does not support the video element.

Olay, Ataşehir Esatpaşa Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre kimliği henüz belirsiz olan 34 TCM 82 plakalı taksinin sürücüsü, alkol aldığı iddia edilen bir müşteriyi araca aldı.

ÜCRET NEDENİYLE TARTIŞTILAR

Taksici bir süre sonra müşterisini oturduğu sokağa getirdi. Ancak müşterisi ile taksici arasında ücreti ödememesi nedeniyle sözlü tartışma çıktı.

PEŞ PEŞE YUMRUKLAR SAVURDU

Tartışmanın büyümesi üzerine iddiaya göre müşteri hakaret ve küfür etmeye başladı. Duruma sinirlenen taksici de müşterisine yumruk attı. 

Şahsın sözlü karşılık vermesi üzerine bir yumruk daha atan taksici, müşterisini yere serdi. Saldırgan taksici ardından taksiye binerek uzaklaştı. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

"Beni Amerika takip ediyor, beynimdeki çipi çıkart" dedi, doktora saldırdı! Eyüp Sultan Türbesi'ne çekiçle saldırının görüntüleri ortaya çıktı Böyle düğün görülmedi: Damada jartiyer giydirip tasma taktılar Sulama kanalında yüzen çocuklara havuz sürprizi! Toprak altında kalan anne köpek ve 5 yavrusu böyle kurtarıldı Yol verme kavgasında sürücünün burnunu kırdı