Survivor'dan Kuruluş Osman'a... Bomba transfer!

Kuruluş Osman'ın yeni sezonu için geri sayım devam ederken gündeme bomba bir iddia düştü. Survivor 2020 yarışmacısı Mert Öcal'ın yeni sezonda Kuruluş Osman'da rol alacağı iddia edildi. Daha önce birçok projede yer alan ismin Kuruluş Osman'a katılıp katılmayacağı merak ediliyor.

Ekranların başarılı dizisi Kuruluş Osman'ın bu sezon yayınlanan bölümlerinde yaşanan gelişmeler izleyicileri ekran başına kilitedi. Yeni sezonda kadroya yeni isimler katılmaya devam edecek. Diziye son olarak Hazal Hatun karakteriyle Yeşim Ceren Bozoğlu'nun diziye katılması heyecanı doruklara çıkarmıştı. Diziyle ilgili bomba bir transfer iddiası ortaya atıldı. Survivor 2020'de Ünlüler takımında yer alan Mert Öcal'ın yeni sezonda Kuruluş Osman kadrosuna katılacağı ve Savcı Bey karakterini canlandıracağı iddia ediliyor. Peki, Mert Öcal, Kuruluş Osman kadrosuna mı katılıyor? 

Liseler boş kontenjanlar listesi 2020 LGS taban puanları yüzdelik dilimleri PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı! Sen Çal Kapımı 12 Ağustos var mı? Haftalık burç yorumları 10 Ağustos - 16 Ağustos Yol kenarına atılmış 7 erkek cesedi bulundu