SuperHaber Manowar'ın vedasında!

Dünyaca ünlü heavy metal grubu Manowar, The Final Battle turnesi kapsamında son kez İstanbul'daydı. SuperHaber metalin krallarının Türk hayranlarıyla buluştuğu unutulmaz günü adım adım takip etti.

İstanbul, metal müzik tarihinin en büyük gruplarından Manowar’ı The Final Battle turnesi kapsamında ağırladı. Heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır tepelerde taşıyan efsane grup, KüçükÇiftlik Park'ı dolduran binlerce müzikseverin karşısına, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla çıktı. Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla gerçekleşen açıkhava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran Manowar'ın Türkiye’de verdiği son konserdi.

Efsaneye veda için Türkiye’nin dört bir yanından İstanbul’a gelen heavy metal tutkunlarının büyük heyecan yaşadığı bu özel güne SuperHaber Youtube kanalı da tanıklık etti.

İşte SuperHaber muhabiri Kadir Sarıkaya'nın unutulmaz veda gününe ilişkin izlenimleri...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

O Ses Türkiye yarışmacısı tam 123 kilo verdi! 'Fotoğrafımı görünce sakın tıklamayın!' Türk oyuncu dekoltesiyle gündeme damga vurdu! 18 Kasım 2019 bugün hangi maçlar var? Çalışmadan da emekli olabilirsiniz! Kayıp Malezya uçağının yerini gösterdi! Müge Anlı'da iddia! 'Oğluna getirilen kıza...' Ünlü oyuncu itiraf etti: Ensest ilişkisi vardı! 19 Kasım Bim aktüel kataloğu fırsatları 2019!