Metalin krallarıyla son kez...

SuperHaber Manowar'ın vedasında!

Dünyaca ünlü heavy metal grubu Manowar, The Final Battle turnesi kapsamında son kez İstanbul'daydı. SuperHaber metalin krallarının Türk hayranlarıyla buluştuğu unutulmaz günü adım adım takip etti.

İstanbul, metal müzik tarihinin en büyük gruplarından Manowar’ı The Final Battle turnesi kapsamında ağırladı. Heavy metal bayrağını neredeyse 40 yıldır tepelerde taşıyan efsane grup, KüçükÇiftlik Park'ı dolduran binlerce müzikseverin karşısına, bugüne kadarki en büyük sahne prodüksiyonuyla çıktı. Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla gerçekleşen açıkhava konseri, adını metal tarihinin zirvesine yazdıran Manowar'ın Türkiye’de verdiği son konserdi.

Efsaneye veda için Türkiye’nin dört bir yanından İstanbul’a gelen heavy metal tutkunlarının büyük heyecan yaşadığı bu özel güne SuperHaber Youtube kanalı da tanıklık etti.

İşte SuperHaber muhabiri Kadir Sarıkaya'nın unutulmaz veda gününe ilişkin izlenimleri...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Bu mankenlerden hangisi daha yaşlı? İlişkinde ne kadar psikopatsın? 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!