Sultanbeyli'de ATM'leri hedef aldılar! Taksici fark etti...

Sultanbeyli'de yan yana bulunan 3 ATM, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce yanıcı madde dökülerek yakıldı.

Olay saat 02:00 sıralarında Sultanbeyli, Hamidiye Mahallesi Antalya Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, ATM’lere para çekmek için gelen bir taksi sürücüsü ATM’lerin yandığını gördü. ATM’ler çevrede bulunan vatandaşlar tarafından söndürüldü.

OLAY YERİ İNCELEME EKİPLERİ DELİL TOPLADI

Durumun polis ekiplerine bildirilmesinin ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından maddi hasarın meydana geldiği ATM’lerde ve çevresinde bulunan deliller toplandı.

Polis her yerde 3 ATM’yi yanıcı, yakıcı madde ile yakan saldırganların yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

ATM’LERİN YANDIĞINI TAKSİCİ GÖRDÜ

ATM’lerin bulunduğu binada oturan ve yangını söndüren vatandaş yaşananları anlattı. “Ben evdeydim. Alarm çaldı. Bir taksici arkadaş geldi. Bağırdı su yok mu? diye. Sonra ben pencereden baktım. Koştum aşağı indim. Dükkanı açtım. Yangın söndürücüleri çıkardım. Sıktım söndürdüm. Kim olduklarını göremedik” dedi.

ABD’li bilgisayar korsanları kürtaj karşıtı eyaletlere savaş açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan Suriye'nin kuzeyindeki terör yapılanmasına yönelik harekatı duyurdu! Akaryakıta çılgın Bayram indirimi geliyor! İşte 28 Haziran benzin, motorin, LPG fiyatı! Elektrik direğinde mahsur kalan kedi, ekiplerden korkup kendisi indi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cüneyt Arkın için taziye mesajı Yarı çıplak halde içerisinde kadın ve çocuğun bulunduğu aracı durdurarak camını yumruklayıp tükürdü
Sonraki Haber