Son dakika...

Sudan'daki patlamada 8 çocuk hayatını kaybetti

Sudan'ın başkenti Hartum'da henüz sebebi bilinmeyen sebeple meydana gelen patlamada 8 çocuk hayatını kaybetti.

Sudan Polis Sözcüsü Haşim Abdurrahim, hükümete yakın Eş-Şuruk kanalına yaptığı açıklamada, Umdurman kentinin kuzeyindeki El Fetih 1 bölgesinde, henüz tanımlanamayan bir cismin patlaması sonucu 8 çocuğun hayatını kaybettiğini söyledi.

Abdurrahim, polis ve adli tıp ekiplerinin incelemesinin sürdüğünü belirtti. Konuşan bir güvenlik yetkilisi, ölen çocuklarının yaşlarının 9-12 arasında olduğu bilgisini verdi.

Yetkili, çocuklardan birinin askeri bölge yakınlarında bulduğu bir  cismi evine götürdüğünü, oynarken cismin patlaması sonucu ilk anda 7 çocuğun  birkaç saat sonra da bir çoçuğun yaşamını yitirdiğini kaydetti.

2.Sayfa sunucuları Şeyma Subaşı'nı tiye aldı! Aşık olduğu kadınla 75 yıl sonra bir arada! Çok Güzel Hareketler Aydan'ın müthiş değişimi! Müge Anlı 17 Haziran canlı izle! Yengesiyle... Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım ortak yayını izle! FOX TV canlı izle! İmamoğlu Yıldırım karılaşması! Küçükkaya'ya sert eleştiriler! 17 Haziran evde bakım maaşı yatan iller! 34 ilde İsmail Küçükkaya taraflı mıydı?