Sözcü ve Cumhuriyet'in gözünden Halil Sezai olayı 

Şarkıcı Halil Sezai'nin Tuzla'da 67 yaşındaki komşusunu öldüresiye dövmesi, görüntülerin ortaya çıkmasına rağmen Cumhuriyet'te 'iddia' olarak verildi. Sözcü'de ise, Türkiye'yi ayağa kaldıran haberi birinci sayfadan bile görülmedi.

Ünlü şarkıcı Halil Sezai'nin film çekimi için kiraladığı villanın önünde 67 yaşındaki Hüseyin Meriç'i öldüresiye dövdü.

Olay sonrası gözaltına alınan ancak daha sonra serbest bırakılan Halil Sezai'nin yaşlı adamı darp ettiği görüntüler ortaya çıktı. 

Yüzüne çok sayıda darp alan ve kalp hastası olan Hüseyin Meriç, "Beni döverken kelime-i şehadet getirdim, 'Ezan mı okuyorsun lan sen?' diye daha çok dövdü" diye konuştu.

Halil Sezai ise kendisine küfredildiğini iddia etti.

TÜRKİYE AYAĞA KALKTI, ONLARIN BİR SAVUNMADIĞI KALDI

Türkiye'yi ayağa kaldıran bu olay sonrasında milyonlarca insan Halil Sezai'ye tepkisini dile getirdi.

Sezai'nin yaşlı komşusunu öldüresiye dövmesi Cumhuriyet’te “Çekim tartışması çıkmış, darp iddiası var, kendisine küfredilmiş, yine de özür diledi.” şeklinde verildi.

Sözcü ise infial yaratan darp haberini iç sayfalardan vermeyi tercih etti.

İsrail güçleri, 17 yaşındaki Filistinli genci öldürdü! 8 askerin katil zanlısı PKK-KCK’lı terörist yakalandı Vanguard filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Vanguard filmi nerede çekildi? Süper Loto 9 Ağustos 2022 sonuçları... Süper Loto Bilet Sorgulama millipiyangoonline.com'da! Yarın hava nasıl olacak? 10 Ağustos 2022 hava durumu İstanbul'da tarihi camide korkutan yangın! Çok sayıda ekip sevk edildi
Sonraki Haber