Son dakika... Kentleri yılanlar bastı... Panik büyüyor! 2,5 metrelik yılan yakalandı

Son dakika... Dev yılanlar yurdun birçok şehrinde ortaya çıkmaya devam ediyor. Çöl sıcakları sebebiyle Bursa'da son bir haftadır görülen boyları 2 metreyi aşan yılanlar yine iş başında... İznik ilçesinde bir vatandaşın iş yerinin kapısının önünde görülen yılanın ardından Mudanya ilçesinde bir evin bahçesinin tel duvarına dolanmış halde bir başka yılan görüldü. Öte yandan, Adıyaman’da bir iş yerine ve Manisa'da bir eve giren yılan itfaiye ekiplerince yakalandı.

Bursa'da sıcakların artmasıyla ortaya çıkan yılanlar vatandaşlara korku salmaya devam ediyor. En son geçtiğimiz hafta İznik ilçesinde bir iş yerinin kapısının önünde görülen yılanın ardından yine aynı ilçede bu sefer bir tavuk kümesinin içerisinde 2,5 metre boyunda bir yılan hayvanlara zarar vermeden köylüler tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Göllüce Mahallesi'nde Ahmet Ayar’a kendisine ait çiftlikte beslediği tavukların kümesine yumurta toplamak için girdi. Samanların arasında bir karartı olduğunu gören Ayar daha sonra karartı hareket edince yılan olduğunu anladı.

Kümesin kapısını açan Ayar tek tek tavukları dışarıya çıkardıktan sonra komşularından yardım istedi. Kalınca bir dal parçası ile yılanı yattığı yerden alan Ahmet Atay hayvanı kümesten dışarıya çıkarmayı başardı.

8 Temmuz 2020 bugün hangi maçlar var? 2020 Temmuz Zamlı Alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı Ne Kadar Oldu? "Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık" Ünlü oyuncu hayatını kaybetti! Hıyarcıklı veba tehlikesi! 81 ilin valiliğine korona genelgesi