Flaş gelişme...

Hrant Dink davasında kritik isme tahliye!

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada tutuklu 6 sanık arasında olan eski Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ile Astsubay Yavuz Karakaya için tahliye kararı verildi.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu 14'ü firari olmak üzere 85 sanık yargılanıyor.

Duruşmada sanık avukatlarının savunmalarının ardından mahkeme ara kararını açıkladı.

Mahkeme heyeti, tutuklu sanıklardan eski Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ve Astsubay Yavuz Karakaya'nın tahliyesine karar verdi.

Duruşma ise gelecek yıl 12-13-14 Mart tarihlerine ertelendi.

Eve gelen fatura şoke etti 'Kedi gibi 9 canlısın 2 canın kaldı' Uzaylılar değil Konyalılar yaptı! Liseler taban puanları yüzdelik dilimleri 2020 boş kontenjanlar listesi A101 5 Ağustos 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı! Sen Çal Kapımı final mi yaptı? Patlamanın arkasında o isim mi var? Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar 2020 Sağlık Meslek Liseleri taban puanları boş kontejnlar