Erdoğan'dan rezalete milyonluk tazminat davası

Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisi hakkında skandal ifadeler kullanan CHP’li Engin Özkoç hakkında 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı ve suç duyurusunda bulundu.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Meclis'te dün gerçekleştirdiği açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suriye politikasını eleştirenlere yönelik sarf ettiği sözlere hakaretlerle yanıt vermişti.

AK PARTİ'DEN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Avukatı Hüseyin Aydın, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında yasal yollara başvurulacağını açıklamıştı.

'HEM MİLLET HEM HUKUK ÖNÜNDE HESAP VERECEK'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise skandal ifadelere sosyal medya hesabından yanıt vermiş, ''Hem millet önünde, hem hukuk önünde bunun hesabını vereceksiniz.'' ifadelerini kullanmıştı.

REZALETE MİLYONLUK DAVA

Tüm bu gelişmelerin ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’li Engin Özkoç hakkında 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı ve suç duyurusunda bulundu.

Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Protestolara katılan ünlü şarkıcı vuruldu Polis ilk kez müdahalede bulundu Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Trendyol siparişi ne zaman gelir? Bayram karantinaya döndü!