Fatih Altaylı açıkladı...

Buket Aydın Habertürk'e mi geçiyor?

Kanal D Haber'den sürpriz bir kararla ayrılan, ardından da eşinden boşanan Buket Aydın'ın, Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bugün Aydın'ın Habertürk ile anlaştığı iddia edildi. Bu iddiaya yanıt ise Fatih Altaylı'dan geldi. Altaylı iddiayı net bir dille yalanladı...

Kanal D Haber Başkanı Buket Aydın bu ay başında sürpriz bir kararla Demirören Medya'daki tüm görevlerinden ayrıldığını açıklamıştı. 

Bu istifanın hemen ardından eşinden boşanan ve magazin gündemine eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddiaları düşen Buket Aydın ile ilgili bugün çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. 

Medyaradar'ın haberine göre Buket Aydın, eylül ayında başlamak üzere Habertürk ile anlaştığı ileri sürülüyordu.

Bu iddiaya Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı'dan yanıt geldi. Altaylı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile iddiayı net bir şekilde yalanladı: 

"Soranlar için söyleyeyim. Buket Aydın ın Eylül ayında izleyicileri ile buluşacağı kanalın Habertürk ya da Ciner grubundaki herhangi başkanbir kanal olmayacağını söyleyebilirim.

Yalan yazmak bazı internet sitelerinin alışkanlığı haline gelmiş."

Akılalmaz kaza! Evin çatısına düştü Harika Avcı için ağlayarak yardım istedi İstanbul da yapılan PKK operasyonunda 7 kişi yakalandı Gökçeada'da bazı feribot seferleri iptal edildi Ünlü oyuncu mutlu haberi böyle duyurdu Köpeğe işkence yaptı, savunmasıyla pes dedirtti A101 1 Ekim 2020 aktüel ürünler 2 Ekim BİM aktüel ürünler! BİM katalog fiyat listesi BİM 2 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin gözleri lens mi? Bige Önal göz rengi nedir? 2020 Eylül zamlı alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı ne kadar kaç TL oldu? PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları nelerdir?