Bilecik'te Başkan Münür Şahin, itfaiyecilerle yemekte buluştu

Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, itfaiyecilerle yemekte bir araya gelerek İtfaiyeciler Haftalarını kutladı.

Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve belediye yönetici birlikte öğle yemeğinde itfaiye personeliyle bir araya geldi. Osmaneli Belediyesinin en büyük özelliğinin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi olduğunu anlatan Başkan Şahin, "Osmaneli Belediyesi itfaiye ekibi ve tüm çalışanları ile her yangında hızla hareket ederek yangınlara müdahale etmekte herkesin takdirini kazanmıştır. Osmaneli Belediyesi olarak yaptığımız yatırımlar ve aldığımız hibelerle İtfaiye sayımızı yüzde 100 artırarak dörde çıkardık. İki sulama aracı ve 2 traktör sulama aracıyla yangın için tehlikeli bölge olan ilçemizde yangına karşı mücadele ediyoruz. Geçmişte yaşadığımız iki büyük orman yangını o dönemin imkanlarının yetersiz olmasıyla maalesef ilçemize çok büyük zarar vermiş neredeyse iklimimiz ve yağışlarımızı etkilemişti.O günden bugüne Türkiye de yaşanan orman yangınlarına karşı helikopter dahil, araç gereç konusunda büyük gelişme yaşandı. Özelliklere yangınlara zamanında ve büyük bir araç ve ekipmanla müdahale ediliyor olması ilçemizde de büyük yayar sağladı. Daha bir hafta önce 20 yıl önce kül olan orman alanında çıkan yangın çok hızlı bir müdahale ile söndürülmüştü. Osmaneli Belediyesi olarak itfaiye personelimiz kadar yangınların sönmesinde hızla müdahale edebilecek durumdaki tüm personelimize de teşekkür ediyoruz. Allah yangın ve her türlü felaketlerden ülkemizi korusun" dedi.

Jandarma Genel Komutanlığı'na subay ve astsubay adayı 912 öğrenci alınacak Hepsiburada Premium Özellikleri Neler? Hepsiburada Premium Abonelik nedir, kaç Lira? Feci kazada can verdi! Yürek dağlayan detay ortaya çıktı: Meğer 7 yıl önce... Acun Ilıcalı'dan çarpıcı Nisa Bölükbaşı açıklaması: Hepsinde birinciydi Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Sonraki Haber