Duygusal anlar yaşadı

Sıla Gençoğlu ayrılığı böyle açıkladı!

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, uzun süredir birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşı Efe Bahadır ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Instagram hesabından duygusal bir yazı paylaşan Gençoğlu'nun, "Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu, eli sımsıkı elimde. Sırtı sırtımda." sözleri iseherkesi duygulandırdı.

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımda kendilerini "Siyam ikizi" olarak tanıttığı müzisyen Efe Bahadır ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Paylaşımında "Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu" diyen Gençoğlu, herkesi duygulandırdı.

"5-10 CÜMLEYE SIĞACAK BİR ÖYKÜMÜZ YOK"

Dostu Efe Bahadır ile fotoğraflarını paylaşan Sıla, altına şu notu düştü: "Efe'ciğimle tam yirmi senedir tanışıyoruz. Okul koridorlarında koşup oynamışlığız çok. Hayatımız şarkıyla şiirle donatılmış, sandıklarımız hazine dolu. Onun gömleğinde gözyaşlarımın çoğu, eli sımsıkı elimde. Sırtı sırtımda. Kahkahalarla parlattık oturduğumuz evlerin camlarını. Her sehpada mum oldu yandı fikirler. Yani, öyle beş on cümlelik, buraya sığacak bir öykümüz yok bizim.

"HER DAİM YAN YANA, CAN CANAYIZ"

"Bir ay evvel 'Bana müsaade et, şehir, ülke gezeceğim fotoğraf çekeceğim, tek göz odaya kapanacağım, müzik yapacağım, olur mu? Birazcık bensiz çık sahneye' dedi. Hem çok anladım, hem çok ağladım. O da çok ağladı. Ama imkanı olan da delirmesin mi canım! Hem havalanmak iyidir. Yenilikle döner gün. O yüzden bir süre sahnelerde ayrıyız. Sadece sahnelerde! Aklınıza yanlış bir şey gelmesin. Her daim yan yanayız, can canayız"

Ünlü modelin son hali şaşırttı! Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? 66 yaşındaki senatör, çırılçıplak kaldı Üstelik maskesiz girmek de yasak Destek paketlerinin detayı belli oldu! Irak deneyimli tümen tetikte! Sigaraya Zam Güncel Fiyat Listesi! Hangi sigara ne Kadar Oldu? En ucuz Sigara kaç TL Olacak?