'Sezgin Baran Korkmaz'dan para alıyor' iddiasına Ahmet Hakan'dan yanıt

Serkut Bozkurt isimli gazeteci, Sezgin Baran Korkmaz'dan para alan 12 gazeteciden birinin Ahmet Hakan olduğunu öne sürdü. Hakan, o iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi. Bunun iftira olduğunu söyleyen Hakan, Bozkurt hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti.

Suç örgütü lideri olduğu gerekçesi ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in Sezgin Baran Korkmaz'ın oteline tehdit ve şantajla el konulduğu iddiasıyla başlayan tartışmalar ve açıklamalarda bir başka iddia ortaya atıldı.

Gazeteci, yazar Murat Ağırel, Sedat Peker’in videolarında gündeme getirdiği gazetecilerle ilgili bir TV kanalının canlı yayınında “Sezgin Baran Korkmaz, ses kaydında 12 gazetecinin adını veriyor ve bu isimleri maaşa bağladığını söylüyor. Kaydı birçok kişiye dinletmiş” ifadelerini kullandı.

Şule Aydın'ın YouTube yayınına konuk olan gazeteci Serkut Bozkurt, Murat Ağırel'in yazısında bahsettiği, Sezgin Baran Korkmaz'dan para alan 12 gazeteciden birinin Ahmet Hakan olduğunu öne sürdü.

AHMET HAKAN'DAN YANIT: HAKKIMDA ALÇAKÇA İFTİRALAR ATTI

Twitter hesabından konuya ilişkin bir paylaşımda bulunan Hakan, "Dün akşam saatlerinde bir YouTube yayınında kendisine “gazeteci” diyen ama adını ilk kez duyduğum bir şahıs, hakkımda alçakça iftiralar attı." dedi.

Bozkurt hakkında suç duyurusunda bulunacağını kaydeden Hakan, "Bugün itibariyle bu müfteri şahısla ilgili suç duyurusunda bulunuyorum. Kendisiyle yargı yoluyla hesaplaşacağız." ifadesini kullandı.

PKK'lı sevgilisiyle fotoğrafları çıkan HDP'li Semra Güzel Meclis'ten maaş almaya devam edecek Show TV'nin yeni komedi programı ‘Güldürme Beni’nin yayın tarihi belli oldu İran basını Cüneyt Arkın'ın vefatına geniş yer verdi Kartal'da 30 yıllık binanın çatısı çökerek balkona düştü Emekli ve memur maaşlarının açıklanacağı saat belli oldu! HDP kongresinde terörist başı lehine slogan atan 4 kişi gözaltına alındı
Sonraki Haber