Milyonlarca beğeni aldı

Sevgilisiyle birlikte çıplak poz verdi!

Dünyaca ünlü model Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott ile 'Playboy' dergisine çıplak poz verdi. Jenner, verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü model Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott ile birlikte 'Playboy' dergisi için kamera karşısına geçti. Derginin ekim sayısı için çıplak poz veren Jenner ile Scott, çıplak pozunu sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

"MÜKEMMEL ÇİFTİN TANIMISINIZ"

Güzel model çok konuşulan pozunu sosyal medya hesabından yayımlayarak, "Houston ile Los Angeles buluşunca" notunu ekledi. Jenner çıplak pozu bir saat içerisinde 6.5 milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Jenner'ın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Mükemmel çiftin tanımısınız." ifadelerini kullandı.

Jenner, Instagram'da 145 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Sende hangi tür kaygı bozukluğu var? Emir Aksüt kimdir? Sibel Can'ın oğlunun sevgilisi Bu ikizlere “dünyanın en güzelleri” deniyor! Müge Anlı 16 Eylül canlı izle! Canlı yayında... 16 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? SIM kart devri kapanıyor... 17 Eylül bugün hangi diziler var? Sevgilisi ölünce tüm hayatını değiştirdi! Bim 17 Eylül 2019 kataloğu! İşte aktüel kataloğu