Sevgilisiyle birlikte çıplak poz verdi!

Dünyaca ünlü model Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott ile 'Playboy' dergisine çıplak poz verdi. Jenner, verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü model Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott ile birlikte 'Playboy' dergisi için kamera karşısına geçti. Derginin ekim sayısı için çıplak poz veren Jenner ile Scott, çıplak pozunu sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

"MÜKEMMEL ÇİFTİN TANIMISINIZ"

Güzel model çok konuşulan pozunu sosyal medya hesabından yayımlayarak, "Houston ile Los Angeles buluşunca" notunu ekledi. Jenner çıplak pozu bir saat içerisinde 6.5 milyondan fazla kişi tarafından beğenildi. Jenner'ın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Mükemmel çiftin tanımısınız." ifadelerini kullandı.

Jenner, Instagram'da 145 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Anne, kızının hayaletlerle konuştuğunu iddia etti! Kahinin İstanbul'la ilgili kehaneti korkuttu! Evinin tuvaletinde neye uğradığını şaşırdı! 21Ocak 2019 bugün hangi maçlar var? 21 Ocak Bim aktüel kataloğu! 2020 Bim indirimleri 13 milyon emeklinin promosyon tutarı belli oluyor! Türk kadın gezgine tecavüz çetesi saldırdı! 22 Ocak Şok aktüel kataloğu! Şok Market fırsatları Müge Anlı'da olaylar silsilesi! Elleri bağlı...