Daha iyi anlaşabilmek için...

Sevgilisi için bunu da yapacak!

Şeyma Subaşı, İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile daha iyi iletişim kurabilmek için İtalyanca dersleri almak üzere hoca arayışına girdi.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile 15 ay evli kaldıktan sonra tek celsede boşandı. Subaşı, ayrılıktan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Subaşı, İtalyan sevgilisi için İtalyanca öğrenmek istediğini söyleyerek sosyal medya hesabından hoca aradığını duyurdu. 

DAHA İYİ ANLAŞMAK İÇİN DERS ALACAK

Sevgilisiyle ülke ülke dolaşan Subaşı şimdi de yeni bir dil öğrenme hazırlıklarına başladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Subaşı, uzun süredir aşk yaşadığı DJ sevgilisi için İtalyanca öğrenmek istediğini belirtti.

Subaşı ayrıca gelecek bazı yorumların önünü almak için de "Sakın bana önce İngilizce'ni hallet falan demeyin" uyarısında bulundu.

Zorlu matematik testinde ne kadar başarılısın? Hangi kadının sarışın olduğunu bulabilecek misin? Hangi hayvan senin ruh ikizin? Müge Anlı'da DNA sonucu!İki kardeşle birlikte oldu 16 Ekim bugün hangi diziler var? Sevgilisini yatağa bağladı ve... 16 Ekim Şok aktüel kataloğu ürünleri! 16 Ekim Şok Müge Anlı'da kan donduran olay! Çekyatın içinde... Perişan halde kaçıp her şeyi anlattı!