Daha iyi anlaşabilmek için...

Sevgilisi için bunu da yapacak!

Şeyma Subaşı, İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile daha iyi iletişim kurabilmek için İtalyanca dersleri almak üzere hoca arayışına girdi.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile 15 ay evli kaldıktan sonra tek celsede boşandı. Subaşı, ayrılıktan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Subaşı, İtalyan sevgilisi için İtalyanca öğrenmek istediğini söyleyerek sosyal medya hesabından hoca aradığını duyurdu. 

DAHA İYİ ANLAŞMAK İÇİN DERS ALACAK

Sevgilisiyle ülke ülke dolaşan Subaşı şimdi de yeni bir dil öğrenme hazırlıklarına başladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Subaşı, uzun süredir aşk yaşadığı DJ sevgilisi için İtalyanca öğrenmek istediğini belirtti.

Subaşı ayrıca gelecek bazı yorumların önünü almak için de "Sakın bana önce İngilizce'ni hallet falan demeyin" uyarısında bulundu.

İki yüzle doğan yavru kedi Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! YENİ ASYA'DA AŞAĞILIK KARİKATÜR! ABD'de sokaklar savaş alanına döndü 15 ilde hafta sonu kısıtlaması Can kaybı 4 bin 461'e yükseldi... 1 Haziran itibari ile normalleşme hızlanıyor...