Az daha bebeğini düşürecekti

Sevgilisi güzel yıldızı bu hale getirdi!

Rafet El Roman'dan 2 yıl önce boşanan Ceren Kaplakarslan ile annesi Nuray Deveci Yeşiltepe'nin iş insanı Temel Kankıran tarafından darp edildiği ortaya çıkmıştı. Olayın ardından teslim olan Kankıran, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. 6 aylık hamile olan Kaplakarslan ile annesinin şiddet sonrası ilk fotoğrafları ortaya çıktı.

Şarkıcı Rafel El Roman’ın eski eşi Ceren Kaplakarslan annesi Nuray Deveci Yeşiltepe ile bebeğinin kontrolü için Ataşehir’de özel bir hastaneye gitti. Hastaneye, Kaplakarslan’ın sevgilisi Temel Kankıran da geldi.

Çıkışta “Konuşmamız lazım” diyen Kankıran, 6 aylık hamile olan Kaplakarslan ile tartışmaya başladı. O sırada Kankıran belindeki tabancayı çekip, Kaplakarslan’ın başına dayadı. Araya giren Nuray Deveci Yeşiltepe de Kankıran tarafından darp edildi. Yaralanan anne kız, çağırılan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olayla ilgili Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Ceren Kaplakarslan, annesiyle yaşadıkları korku dolu dakikaları anlattı: “2.5 yıl önce Temel Kankıran ile yaşamaya başladım. Kendisinden 6 aylık hamileyim. 1 yıl önce de ayrıldım. Ancak 2 ay ayrı kaldıktan sonra beni tehdit etmeye başlayınca tekrar birlikte olduk. Olay günü Temel yanıma geldi. Bana Instagram ile ilgili sorular sordu. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Belinden çıkardığı silahı kafama dayadı. Annem araya girdi. Silahın kabzasıyla anneme vurduğunu görünce ben araya girdim. Silahın kabzasıyla yüzüme vurdu. Gözümün önü şişti. Anneme de vurarak kolundan yaraladı. Araya girmek isteyince annemle yere düştük tekmelemeye başladı.”

Temel Kankıran

İlişkinde ne kadar psikopatsın? Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor musunuz? Bu toplumda evin reisi kadınlar! Müge Anlı 16 Eylül canlı izle! Canlı yayında... 16 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? SIM kart devri kapanıyor... 17 Eylül bugün hangi diziler var? Sevgilisi ölünce tüm hayatını değiştirdi! Bim 17 Eylül 2019 kataloğu! İşte aktüel kataloğu