Sen kiminle beraber yürüttün Yılmaz Özdil?

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in Bodrum'da yer alan evinin arazisinin, parsel kaydırma yöntemiyle denize sıfır hale getirildiği iddia edildi. Söz konusu iddiaların ardından Özdil'in yazdığı "Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda" kitabı gündeme geldi.

Sözcü gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in Bodrum'da denize sıfır bir dönümlük arazi üstüne kurulu eviyle ilgili çok çarpıcı bir iddia gündeme geldi.

KAĞIT ÜSTÜNDE YER DEĞİŞTİRİLDİ

Yılmaz’ın Özdil’in evinin üzerine kurulu olduğu arsanın satın alındığında kayıtlara göre deniz kıyısında olmadığı, 'parsel kaydırma' işlemiyle kağıt üstünde yerinin değiştirildiği öğrenildi.

Takvim gazetesi yazarı Zafer Şahin'in aktardığı bilgiye göre, arsanın değeri kaydırma işleminden sonra 6-7 milyon dolar seviyesine yükseldi.

DİĞER ARSALAR YANA KAYDIRILDI

Kaydırma ile aradaki yolu da aşan arsa denizle birleşirken, arsası normalde deniz kenarında olan vatandaşların arsaları ise yana kaydırıldı.

"ADAM KİTABINI YAZMIŞ"

Yılmaz Özdil'in villasının gündeme gelmesinin ardından birçok kullanıcı sosyal medya üzerinden konuyla ilgili birçok paylaşım yaptı.

Özdil'in yıllar önce kaleme aldığı "Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda" isimli kitap yeniden gündeme geldi. 

Kullanıcılar Özdil hakkında, ''Yılmaz Özdil villasını nasıl yürütmüş diyorlar. Adam bu işin ustası yav! Kitabını yazmış.'' , "Sen kiminle beraber yürüttün'' gibi ifadeler kullandı. 

Bakan bir daha bakıyor! 'İlk bakışta aşık oluyorlar' Burun buruna geldiler! Beklenmedik son 0 araç alacaklar şokta! En az 2 ay bekleyecekler! Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Yeşilçam'ın prensesine yıllar acımadı Uyumadan önce bu yiyecekleri sakın yemeyin! Döner dürüm yerken hayatlarının şokunu yaşadılar! Erzurumspor - Adana Demirspor / CANLI Erkekler şaşırdı, kadınlar tepki gösterdi