Sen Çal Kapımı 10. bölüm full izle FOXPlay!

Sen Çal Kapımı 10. bölüm full izle linki yayında. Sen Çal Kapımı 10. son bölümünü tek parça halinde FOXPlay üzerinden izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 10. bölüm yayınlandı. Başrollerinde Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in oynadığı Sen Çal Kapımı dizisi 10. bölümünü full tek parça halinde FOXPlay üzerinden izleyebileceksiniz.

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sen Çal Kapımı yeni bölümünde; Eda’nın Selin’e evleniyoruz göndermesi şaşkınlık yaratır. Bu haber sonrasında sadece Selin değil Serkan’da büyük bir şok geçirir.

Serkan ile Eda, Selin ve Ferit’in evlenme kararı sonrasında neye uğrayacağını şaşırır. Ferit, yavaştan da olsa holdingin işlerine burnunu sokmaya devam ederken Serkan’da kısa yoldan onu bu işten uzaklaştırmaya çalışır. Eda’da yaşananlar sonrasında Serkan ile evleniyoruz yalanını ortaya atınca işleri içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Serkan’ın aklındaki esas sorun ise Eda’nın bir türlü hayatından çıkmamasıdır. Bunu da asla istememektedir. Ancak Eda’nın kendisini sevdiğinden emin değildir. Eda’nın aklındaki Serkan’ın Selin’i kaybetme düşüncesidir. Tam bu esnada da Ferit holdinge bütün dengeleri alt üst edecek bir ortak getirmeye karar verir.

Hercai ATV canlı izle! Arka Sokaklar Kanal D canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm fragmanı izle! Yeni Hayat 9. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova ATV canlı izle! Yeni Hayat Kanal D canlı izle!