Sen Anlat Karadeniz 61. bölüm izle! Melek'e ne oldu?

Sen Anlat Karadeniz 61. bölüm izle! ATV ekranlarında merakla takip edilen dizi Sen Anlat Karadeniz, bu akşam 61. yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 23 Ekim akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Melek'in evden kaçması Hazan'ı korkutuyor. Ferhat ile kardeşini aramaya çıkan Hazan'ı büyük bir sürpriz bekliyor. Sen Anlat Karadeniz'i izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Sen Anlat Karadeniz 61. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz 61. bölüm izle! Final yapacağı söylentileri arasında ekranlara gelecek Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. Başrollerini; İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı dizi heyecanla takip ediliyor. 23 Ekim akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Melek'in evden kaçması Hazan'ı korkutuyor. Ferhat ile kardeşini aramaya çıkan Hazan'ı büyük bir sürpriz bekliyor. Tahir ile Nefes ise kızları olacağını öğrenerek havalara uçuyor. Sen Anlat Karadeniz'i canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Sen Anlat Karadeniz 61. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

SEN ANLAT KARADENİZ 61.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hazan ve Ferhat Melek'i ararken aralarındaki buzlar da erimeye başlayacak. Evden kaçan Melek özgürlüğüne koştuğunu sanmaktadır.

SEN ANLAT KARADENİZ 61 BÖLÜM İZLE

Önce Nefes ve Tahir sonra Asiye ve Mustafa gecenin bir yarısı Osman Hoca'nın kapısına dayanır. Hepsi toplandığında kapı çalar ve eve hiç beklenmedik iki misafir daha gelir. Tarık ve Mercan ise bu kez manzaralı bir tepeye çıkarlar ve Tarık ona evlilik için işlemleri başlattığını söyler.

SEN ANLAT KARADENİZ 61. BÖLÜM FRAGMANI

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu Kızgın kadın, sevgilisini bu hale getirdi! 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! 'Trump sığınağa götürüldü' ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Seferler başlıyor Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?