Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm tek parça izle! Ortalık karışıyor!

Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm tek parça izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Ali'nin evlenme töreninde yaptığı hareketler keyifli anlar yaşatıyor. Tüm aile törene tam takım katılıyor. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm tek parça izle! Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Karadeniz dizisi, Sen Anlat Karadeniz bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini; Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı dizinin yeni bölümleri büyük ilgi görüyor. 16 Ekim akşamı yayınalancak yeni bölümde; Ali'nin düğün töreninde yaşanan gelişmeler izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor. Nefes ile Tahir'in horon şovu ise geceye damga vurmayı başarıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisini ATV üzerinden canlı izle seçeneğini araştırılmaya başladı. İşte Sen Anlat Karadeniz 60. bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde...

SEN ANLAT KARADENİZ 60. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'in nefes kesen bölümüne gözler çevrilmiş durumda. Birbirinden hoşlanmayan Mercan ile Tarık'ın buluşmasında silahlar çekiliyor ve 12'den vuruluyor. Bu arada Ali ile Esma, arkadaşları sayesinde düğün ve balayı hazırlıklarını tamamlıyor. Gerçekleştirilen düğün töreninde Ali'nin heyecanlı halleri ortaya komik görüntüler çıkartıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 60 BÖLÜM İZLE

Aslında Ferhat'a kızgın olan Hazan, ona bir şey söylemeden İstanbul'a gitmesine çok üzülüyor. Herkesten gizli internette birisiyle konuşan Melek kimseye haber vermeden ortadan kayboluyor. İlaçların etkisiyle başı dönen Meryem, merdivenlerden aşağı yuvarlanıyor. 

SEN ANLAT KARADENİZ 60. BÖLÜM FRAGMANI 

Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu İki yüzle doğan yavru kedi İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Polis ilk kez müdahalede bulundu ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?