Sefirin Kızı 6. bölüm izle! Nare'ye saldıranlar...

Sefirin Kızı 6. bölüm izle! Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Sefirin Kızı, nefes kesecek yeni bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıkacak. 27 Ocak akşamı yayınlanacak bölümde; Nare'ye saldıranları bulmak isteyen eski dostlar Sancar ile Gediz son kez birlikte hareket ediyor. Menekşe'nin yaptığı planı öğrenen Sancar çılgına dönüyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Sefirin Kızı 6. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Sefirin Kızı 6. bölüm izle! Pazartesi akşamlarının yeni lideri Sefirin Kızı, bu akşam Star TV ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkacak. Reyting sıralamasında güçlü rakiplerini arkasında bırakan dizinin başarılı grafiğinin ne kadar süreceği merak ediliyor. Başrollerinde; Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı dizi heyecanla takip ediliyor. 27 Ocak akşamı yayınlanacak bölümde; Nare'ye saldıranları bulmak isteyen eski dostlar Sancar ile Gediz son kez birlikte hareket ediyor. Menekşe'nin yaptığı planı öğrenen Sancar çılgına dönüyor.Abisinin yanında gittiğinde ise beklemediği bir cevapla karşılaşıyor. Nare ile Sancar arasında yanan duygusal konuşma anları hüzünle takip ediliyor. Sancar ve Gediz'in mal varlıklarına mahkeme tarafından el konuluyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Sefirin Kızı 6. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

SEFİRİN KIZI 6. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.

Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.

SEFİRİN KIZI 6 BÖLÜM İZLE

Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.

SEFİRİN KIZI 6. BÖLÜM FRAGMANI

Ramo 12. Bölüm fragmanı Yıllar sonra itiraf etti: Cinsel tacize uğradım Ankaraspor, Ankara Keçiörengücü maçı hazırlıklarını ... Kemal Sunal’ın Korkusuz Korkak filmi gerçek oldu Bakan Soylu açıkladı: 5 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika... Bakan Soylu: 22 terörist öldürüldü A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? Kırmızı Oda Güler Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun Kaç Yaşında? Ölümünden Müge Anlı'yı sorumlu tuttular Aleyna Çakır olayında son gelişme! Aleyna Çakır'ın babası neden bayıldı? Bu kadarına da pes artık!