Sedat Peker'in son videosunda 'Yılmaz Özdil' detayı

YouTube hesabından 3 ay içinde 12 video yayınlayacağını açıklayan Sedat Peker, 6. videosunu yayınladı. Videolarında masasına koyduğu kitaplarla mesaj veren Peker'in bu seferki tercihi Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in 'Son Cüret' isimli kitabı oldu.

Sedat Peker, dün bilgisini verdiği videosunu sabah saatlerinde sosyal medya hesabından paylaştı.

Peker, 71 dakikalık videosuna 'Zaferin Büyüklüğü Mücadelenin Zorluğuyla Ölçülür' başlığını verdi.

Videolarında çeşitli nesneler ve kitaplarla mesaj veren Peker, bu kez de Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in 'Son Cüret' isimli kitabını tercih etti.

KİTABI NEDEN TERCİH ETTİĞİNİ ANLATTI

Masadaki Özdil kitabının nedenini de açıklayan Peker, Yılmaz Özdil'i hiç tanımadığını, cezaevindeyken annesinin cenazesine gitmesine FETÖ'cülerin izin vermediğini, bir tek 'Yılmaz abi' diye andığı Özdil'in ses çıkartarak "Aynı davadan yargılanan insanların hepsinin cenazesine izin verdiniz, bir tek Peker'e vermediniz" dediğini anlattı.

Arka planda yer alan televizyondaki fotoğrafı da değiştirdiği görülen Peker'in Hz. Ali görseline yer verdiği görüldü.

Cemevi başkanına saldırıda yeni gelişme! Galatasaray'la sözleşmesini uzatan genç kaleci Batuhan Şen, Karagümrük'e kiralandı Günde yaklaşık 200 kere öten horoz, mahkemelik oldu! İstanbul'da tarihi camide korkutan yangın! Çok sayıda ekip sevk edildi KPSS'de sınav merkezini değiştirmek isteyenler dikkat! Başvurular 11 ve 12 Ağustos'ta alınacak ÖSYM'den KPSS açıklaması! Yeni tarihler duyuruldu
Sonraki Haber