Sayısal Loto 26 Eylül Çekiliş Sonuçları Açıklandı! Çılgın Sayısal Loto Sonuç Sorgulama Ekranı...

26 Eylül Sayısal Loto sonuçları için geri sayım başladı. Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı sorusu da çekiliş saatinin yaklaşmasıyla sorgulanmaya başlandı. MPİ ve Sisal Şans ortaklığında yapılan ve Pazartesi akşamı saat 21:30'da yapılan Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranıyla haberimizde. İşte detaylar...

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları haberimizde. 26 Eylül 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. Milli Piyango Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan çekilişle birlikte 142 milyon TL'lik büyük ikramiye de sahibini bulunuyor. Haftalardır devreden ikramiye bu akşam talihlisini bulabilir.

Pazartesi günleri çekilişi yapılan Çılgın Sayısal Loto, 26 Eylül 2022 Pazartesi saat 21:30'da yapılacak canlı çekilişle birlikte kazandıran numaraları belirliyor. Çekiliş sonuçları da millipiyangoonline.com'da yer alıyor.

Kazandıran numaralar; 40-44-66-82-84-87 Joker-47 SüperStar-75 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 144 milyon büyük ikramiye devretti.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI SORGULAMA TIKLAYINIZ

50 bin yıldır uyuyan 'zombi virüs' uyandı! Balkan Ninnisi neden yok? 1 Aralık Balkan Ninnisi 21. bölüm ne zaman? İsmail Ertekin iddialı konuştu
Sonraki Haber