Saygı albümü için stüdyoya girdi!

Usta sanatçı Sezen Aksu, Fikret Şeneş'ın vefatının 4. yılında hazırlanan saygı albümü için Ebru Gündeş’in seslendirdiği Şeneş imzalı ‘Tanrı Misafiri’ şarkısını seslendirmek üzere stüdyoya girdi.

Türk pop müziğinin ilk kadın şarkı sözü yazarı Fikret Şeneş, ölümünün 4’üncü yılında özel bir albüm çalışmasıyla anılıyor.

Ünlü şarkıcıları bir araya getiren “Kimler Geldi Kimler Geçti: Fikret Şeneş” adlı çalışmada Sezen Aksu da yer alıyor. Ünlü sanatçı, Moko Yapım’ın hazırladığı saygı albümü için daha önce Ebru Gündeş’in seslendirdiği “Tanrı Misafiri” adlı şarkıyı okudu. Moko Yapım’ın sahibi Murat Yıldırım, Aksu’nun yorumuna övgüler yağdırdı:

“Bir şarkının ruhu bu kadar mı hissettirilir? Bütün hücrelerimde şarkıyı duydum, Sezen’in yüreğine sağlık. Allah ona sonsuz mutluluk versin.”

Aksu dışında Yıldız Tilbe, Sıla, Rafet El Roman, Manga, Yalın, Buray, Fatma Turgut, Rubato, Şevval Sam ve Ali İhsan’ın da yer aldığı 26 şarkılık albüm, 27 Eylül’de yayınlanacak. Albümde ünlü isimlerin yanı sıra 4 genç yeteneğin de yer alacağı öğrenildi.

"Karım bana 10 yıl boyunca tecavüz etti!" Avının hamile olduğunu anlayan leopar bakın ne yaptı? Tarihi belgelerde yer alan büyük sır çözüldü Canlı yayında açıkladılar! İşte il il koronaya verilen kayıp 27 Mayıs Şok Market aktüel kataloğu! Bu hafta Şok Markete neler geliyor? 28 Mayıs A101 aktüel kataloğu! Bu hafta A101'de neler var? 15 ilde seyahat yasağının kalkacağı tarih belli oldu! 60 yıllık utançtan Demokrasi Adası'na... Beşikteki cesedini sıçanlar yedi!