Şarkıcı Gülşen sahne kostümü için kesenin ağzını açtı

2016 yılında hayatını birleştirdiği aranjör Ozan Çolakoğlu'ndan bir oğlu olan 45 yaşındaki şarkıcı Gülşen'in sahne kıyafeti bir kez daha gündem oldu. İddialı ve cesur kıyafetleri ile gündeme gelen popçunun sahne şıklığının fiyatı dudak uçuklattı.

Pop şarkıcısı Gülşen önceki akşam İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Son dönemde sesi kadar iddialı ve cesur kıyafetleri ile de dikkat çeken popçu Gülşen, İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Şarkıcı kez göğüs dekolteli bir sahne elbisesi giydi.

Konser boyunca bir saniye yerinde duramayan, sürekli dans eden Gülşen’in elbisesinin 364 euro (3789 TL), küpelerinin 400 dolar (3520 TL), ayakkabılarının ise 8750 TL olduğu ortaya çıktı.


ŞIKLIĞIN BEDELİ 16 BİN 59 TL

Bu şıklığın A’dan Z’ye toplam bedeli ise 16 bin 59 TL. Gülşen, konserde çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

İşte Gülşen'in sahne kostümü...
iPhone’unuzun gizli kodlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? İşte iPhone gizli kodları Vitor Pereira: Fenerbahçe, Avrupa Ligi’ni kazanacak seviyede değil Taksicinin, aracına aldığı müşterilerine uyuşturucu madde temini yaptığı belirlendi Cinnet gibi gasp! Kurtarmaya gelen bekçileri de bıçakladı! Marmara Denizi'nden çıkardıkları şey şaşkınlığa uğrattı! Askerlik sonuçları açıklandı mı? Askerlik yerleri açıklandı mı 2021 Kasım...
Sonraki Haber