Şans Topu 28 Temmuz çekiliş sonuçları! Şans Topu bu akşam büyük ikramiye ne kadar?

Şans Topu çekiliş sonuçları için geri sayım başladı. Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftanın 2 günü çekilişi yapılan şans oyunu en çok tercih edilen oyunlardan biridir. Saat 20:00'da yapılacak online çekiliş Milli Piyango TV'den canlı olacak yayınlanıyor.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden ve talihlilerin en çok tercih ettiği şans oyunlarından olan Şans Topu haftanın 2 günüğ çekiliyor. Şans Topu 28 Temmuz çekilişi bu akşamm saat 20:00'da yapılacak.

Talihlilerin hem bayilerden hem de Milli Piyango Online sitesinden oynayabildiği Şans Topu'nda bu akşam büyük ikramiye 737 bin 812 TL oldu.

ŞANS TOPU 28 TEMMUZ SONUÇLARI BELLİL OLDU MU?

Şans Topu 28 Temmuz çekiliş sonuçları henüz belli olmadı. Çekiliş sonrası kazanan numaralar belli olduğunda haberimizdeki yerini alacaktır.

Emekli ve memur maaşlarının açıklanacağı saat belli oldu! A101 4 Temmuz 2022 aktüel ürünler A101 4 Temmuz 2022 aktüel ürünler Pazartesi katalog fiyat listesi Kartal'da 30 yıllık binanın çatısı çökerek balkona düştü Pandemide ücretsiz izne çıkarılanlara müjde: O süreler kıdem tazminatı hesabına eklenecek HDP kongresinde terörist başı lehine slogan atan 4 kişi gözaltına alındı
Sonraki Haber