Kayahan'ın eşi konuştu...

"Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey"

Usta sanatçı Kayahan'ın Bir Aşk Hikayesi adlı şarkıyı Cumhurbaşkanı Erdoğan,miting meydanlarında halkla birlikte söylüyor.Rahmetli Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyet ve gururla karşıladığını açıkladı.

Rahmetli Kayahan’ın Bir Aşk Hikayesi adlı şarkısı, 31 Mart seçimleri öncesinde meydanları dolduran yüz binlerin yüreğini titretmeye devam ediyor.Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu duygu yüklü şarkıyı miting meydanlarında halkla birlikte söylüyor. Kayahan’ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyet ve gururla karşıladığını belirtiyor.

'İZLEYİNCE O COŞKUYU BİZ DE HİSSETTİK'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son üç mitinginde halkla birlikte Bir Aşk Hikayesi'ni seslendirdi. GÜNAYDIN'ın ulaştığı şarkının sahibi olan Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyip şu açıklamaya yaptı: "Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik. Aile olarak gurur duyduk. Bu seçim umarım ülkemiz için hayırlı uğurlu olur. Herkese başarılar dilerim. Sayın Cumhurbaşkanımız'a en içten saygı ve sevgilerimi sunarım. Kayahan Bey'in mekanı cennet, ruhu şad olsun."

Şendul Şaban'ın küçük kızı bakın kim çıktı! Tehdit edilince çıplak fotoğraflarını paylaştı! Zayıflayınca doktoru bile zor tanıdı! Müge Anlı 17 Haziran canlı izle! Yengesiyle... Kurbanlarının resmini yapan seri katilin çizimleri Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım ortak yayını izle! FOX TV canlı izle! İmamoğlu Yıldırım karılaşması! 17 Haziran evde bakım maaşı yatan iller! 34 ilde Küçükkaya'ya sert eleştiriler!