Bir tweetle başladı...

Sanal Hastane hizmetinizde!

Prof. Dr. Nebahat Bulut, koronavirüs salgını sebebiyle hastanelerdeki yoğunluğu azaltmak için dijital ortamda oluşturduğu “Sanal Hastane” ile ilgili bilinmeyenleri SuperHaber muhabiri Mevlüt Yüksel’e anlattı.

Dünyada ve ülkemizde binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs sebebiyle hem "evde kal" çağrısına destek vermek hem de hastanelerdeki yoğunluğun azaltılması amacıyla Twitter üzerinden "Sanal Hastane" kuruldu.

Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Anestezist Algoloji Uzmanı Prof. Dr. Nebahat Bulut'un öncülüğünde ve çok sayıda doktorun destek verdiği "Sanal Hastane", diyetisyen, diş hekimi, fizyoterapist, psikolog, eczacı, çocuk gelişimi uzmanı ve veteriner hekimlerden oluşuyor. Vatandaşların ilgili uzmana kolayca ulaşmasını sağlamak için kurulan “Sanal Hastane”, çatısı altında ücretsiz ve gönüllü danışmanlık hizmeti veriyor.

Sanal Hastane nasıl kuruldu? Sanal Hastane’de hangi uzmanlık alanından doktorlar hizmet veriyor? Sanal Hastane'den nasıl bilgi alabiliriz? Sanal Hastane'ye nereden ulaşabiliriz? Sanal Hastane bünyesindeki uzman doktorlara nasıl ulaşabiliriz? Sanal Hastane'ye en çok hangi hastalıklar ile ilgili sorular geliyor?

Prof. Dr. Nebahat Bulut'un açıklamalarının tamamı SuperHaber YouTube kanalında yayında...

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!

Ramo 12. Bölüm fragmanı Yıllar sonra itiraf etti: Cinsel tacize uğradım Ankaraspor, Ankara Keçiörengücü maçı hazırlıklarını ... Kemal Sunal’ın Korkusuz Korkak filmi gerçek oldu Bakan Soylu açıkladı: 5 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika... Bakan Soylu: 22 terörist öldürüldü A101 24 Eylül 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? Kırmızı Oda Güler Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun Kaç Yaşında? Ölümünden Müge Anlı'yı sorumlu tuttular Aleyna Çakır olayında son gelişme! Aleyna Çakır'ın babası neden bayıldı? Bu kadarına da pes artık!