Hayali Avrupa ama...

Şampiyonluk yaşamak istiyor!

Fenerbahçe yönetimi, Tottenham ve Napoli gibi dev takımların takip ettiği Kosovalı golcü Vedat Muriç'in fiyatını 20 milyon euro olarak belirledi.

Fenerbahçe, sezon başında Vedat Muriqi'i Çaykur Rizespor'dan 3.5 milyon euro bedelle transfer etmişti.

Kosovalı golcü, hazırlık dönemi, lig maçları ve milli takımda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti. Avrupa'nın devleri peşine düştü.

Son olarak Kosova'nın Çekya ile oynadığı maçı izleyen scoutların bugünkü İngiltere maçında da Vedat Muriqi'i mercek altına alacağı öğrenildi. Fenerbahçe bu gelişmeler üzerine harekete geçti.

Fenerbahçe, oyuncusunun değerini 20 milyon euro olarak belirledi. Tottenham, Lazio, Napoli ve Fiorentina 25 yaşındaki golcüyü transfer etmek için plan yapmaya başladı.

Vedat Muriqi, hemen hemen her fırsatta Avrupa hayalinin olduğunu dile getiriyor ancak Fenerbahçe'de şamipyonluk yaşamadan da takımdan ayrılmayı düşünmüyor.

Sende hangi tür kaygı bozukluğu var? Artık sizi ısıramayacaklar! Olaylı maçta kural hatası iddiası! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 20 Eylül bugün hangi diziler var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan!