Said Ercan: Hayatımıza 'siber pandemi' kavramı girdi!

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan’ın bu haftaki konuğu Teknoloji Felsefecisi ve Yazar Said Ercan, global uygulamaların çöküşünü ve siber güvenliği değerlendirdi. Ercan "Hayatımıza 'siber pandemi' kavramı girdi. Dünyada kaostan beslenen, dijital anlamda yönlendirmek isteyen bir akıl var!" dedi.

This browser does not support the video element.

SuperHaber YouTube kanalında "Haberin Olsun" programında sosyal medyadaki tarihi çöküş ele alındı.

SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan’ın bu haftaki konuğu Teknoloji Felsefecisi ve Yazar Said Ercan şöyle dedi: 

Dün gece hayatımıza yeni bir kavram daha girdi: Siber pandemi. Siber pandemi artık dijital dünyada yaşanmaya başlayacak. Bundan sonra insanlar birçok alanda birçok sorunlar görecek çünkü dünyada kaostan beslenen, dijital anlamda yönlendirmek isteyen bir akıl var. Eskiden beri vardı, hala var.

Türkiye bu konularda hazırlıklı birkaç ülkeden bir tanesi. Türkiye'nin bir siber ordusu var. Çıkıp kendilerini anlatmazlar belki ama görevlerini yaparlar.

Tahir Sarıkaya'nın beyaz(!) yalanları ve gerçekler! Gönül Dağı 42. bölüm fragmanı! "Bozkır'da unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı" Dilipak: Altıncı aşıyla çip takacaklar Canlı yayında 2010-11 şampiyonluğu kavgası "Abdullah Gül 'Bundan sonra bir siyasi güç yakalar mıyım' havasında!" Netflix'in popüler dizisinde inanılmaz sahne! Herkes bu hatayı konuşuyor...