Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayeti baş şüphelisi Kadir Yasak'ın yakalanma anı kamerada!

Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cinayetinde 9 şüpheli daha yakalandı. Mahmutyazıcıoğlu'nu öldüren baş şüpheli Kadir Yasak'ın yakalanma anı kameralara yansıdı. İşte o anlar...

This browser does not support the video element.

Bakırköy'de ortağı olduğu restoranda uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Beşiktaş Spor Kulübü eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken'in eşi Avukat Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında şüpheli 11 şahıs tespit edildi.

EŞ ZAMANLI OPERASYON İLE YAKALANDILAR

Operasyonda kasten öldürme eylemini gerçekleştiren Kadir Yasak ve Ali Yasak'ın da aralarında bulunduğu 11 şahıs, 19 ayrı adrese yapılan eş zamanlı operasyon ile yakalandı.

RUHSATSIZ SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Evde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız silah ele geçirildi. Öte yandan, Kadir Yasak'ın Büyükçekmece'de günü birlik bir evde yakalandığı öğrenildi. Operasyon anı ise polis kamerasına yansıdı.

 

 

Melih Gökçek: Mansur Yavaş'ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek Irkçı Tanju Özcan’dan sığınmacılara: 'Artık istenmiyorsunuz, dönün ülkenize' ilanı SİHA'lar vurdu! Gara bölgesinde öldürülen terörist sayısı 5'e yükseldi CHP'li vekilden Aynur Doğan'a destek! Önce "Everyway That I Can", sonra Dar Hejiroke Tevfik Göksu'dan CHP'lilere: O ağaçlar, fidanlar sizi niye rahatsız ediyor? Sahte oturma izni düzenleyen yabancı uyruklu şüpheli yakalandı