Sadakatsiz Fırtına Gibi Geliyor! Derin Tekerlekli Sandalyeye Mahkum Oluyor! İşte 2. Yeni Sezon

Sadakatsiz dizisinden sonunda beklenen haber geldi. Geçtiğimiz haftada hayranlarını üzen ve son anda Kanal D yayın akışından çıkarılan Sadakatsiz dizisi yeni sezonuyla yeniden hayranlarının karşısına çıksa da Derin karakterinin tekerlekli sandalyeye mahkum oluşu herkesi üzecek.

Ve sonunda Sadakatsiz dizisi ekranlara geri dönüyor. Uzun süren ayrılığın ardından geçen hafta yayın akışından çıkarılan dizi, 2. yeni sezonuyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 29 Eylül Çarşamba akşamında 32. yeni bölümü ile ekranlarda olacak Sadakatsiz dizisi yeni senaryosu ile oldukça duygulandırıyor.

Sürprizlerle beraber hayranlarıyla buluşacak Sadakatsiz dizisine ilk transfer olan ismin karakteri de netlik kazandı. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen üçlüsüne başrolde Berkay Ateş de eşlik edecek.

Asya ile Derin’in geçirdiği trafik kazası sonrasında İstanbul’da oğlu Ali ve Nil ile yeni bir başlangıç yer alacak. Acil serviste doktorluğunu devam ettirecek Asya, oğlu Ali’nin de mutluluğunu düşünerek yeni bir hayat kurmak isteyecek. Volkan ise kazanın sonrasında tekerlekli sandalyeye mahkum olan Derin ile birlikte Tekirdağ’da kalacak.

Aradan geçen zaman sonrasında Bahar ve Melih’in düğününe giderken yolda yaşanılan kaza Asya2nın hayatını tamamen değiştirecek. Ali’nin sakladığı gerçek ise Asya’yı biraz üzecek. Aras ile Asya, yaşanacak olan kaza ile ilk kez karşı karşıya gelecek. Asya, Aras’a kalp masajı yaparak onu yeniden hayata döndürecek.

Sadakatsiz dizisi 32. yeni bölümü ile 29 Eylül Çarşamba akşamında Kanal D ekranlarında olacak.

iPhone’unuzun gizli kodlara sahip olduğunu biliyor muydunuz? İşte iPhone gizli kodları PFDK'dan Altay 1, Osayi'ye 3 maç ceza 22 Ekim elektrik kesintisi! AYEDAŞ BEDAŞ SEDAŞ arıza, kesinti duyuruları! İstanbul'da elektrik ne zaman gelecek? Elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler Unisalver Firmasının Mucize Ürünü Uni Natural Sen neymişsin Mehmet Şef! MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafıyla yaktı, kavurdu! Lübnan'da protestocuların üzerine ateş açılması hakkında ifade verecek
Sonraki Haber