Sabri Sarıoğlu'nun yeni arabası çok şaşırttı!

Bir dönem bindiği lüks araçlar ile gündeme gelen Sabri Sarıoğlu, önceki gece eşitle birlikte görüntülendi. Çiftin bindiği araç en çok dikkat çeken kısım oldu.

Sabri Sarıoğlu, önceki akşam eşi Yağmur Sarıoğlu ile 2018 model aracıyla Harbiye'de görüntülendi. 2018 Eylül ayında futbolu bırakma kararı alan Sabri Sarıoğlu, önceki akşam eşi Yağmur Sarıoğlu ile Harbiye'de görüntülendi. Bir mekandan çıkarken görüntülenen futbolcu, patlayan flaşları gülerek selamladı.

Bugüne dek 3 milyon liralık Lamborghini, 3,5 milyon TL'lik Ferrari, 1 milyon 200 bin liralık Mercedes cip, 500 bin liralık Range Rover ve 600 bin liralık BMW otomobille görüntülenen Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu, 70-80 bin TL'lik 2017 model Volkswagen Polo marka araçla görüntülendi.

Sabri Sarıoğlu ''Diğer lüks araçlarınıza ne oldu?'' sorusuna cevap vermedi.

Gmail yeni tasarıma geçiyor: Daha düzenli daha basit Evde kına paketleme işi ile ayda 5 bin TL maaş! İşte evde kına paketleme başvurusu Beşiktaş'a transferde kötü haber: Muleka'ya Belçika ve İngiltere'den talipler çıktı Kılıçdaroğlu'ndan NATO yorumu: Türkiye'nin ağırlığı oldu mu? Ünlü iş insanı Lucien Arkas kendisinden 42 yaş küçük aşkıyla dünyaevine girdi Yasaklı ırk köpeğin saldırdığı at ağır yaralandı
Sonraki Haber